Posted on Dodaj komentarz

Wykłady, dyskusja i prezentacja gry! Już 12.05.18 we Wrocławiu.

Psychogra na tapecie

Zapraszamy Was serdecznie na podsumowanie naszego projektu – na wydarzenie „Psychogra na tapecie”.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie będzie miało miejsce we Wrocławiu dnia 12.05.18 r. w godzinach 13:00 – 15:00.

Co się będzie działo?

Krótko zaprezentujemy naszą grę (na dużym ekranie), a następnie wystawimy ją w świetle reflektorów na Waszą konstruktywną krytykę. Będziemy dyskutować nie tylko o specyfice gry, ale również podejmiemy wiele wątków, które towarzyszyły nam podczas konstruowania „Psychogry”.

Następnie wysłuchamy opowieści z życia wziętych – wykładu o autyzmie przygotowanym przez specjalistę – Magdalenę Maksymowicz – nauczycielkę i psycholożkę pracującą w Zespole Szkół Specjalnych w Opolu. Dowiemy się, jak wygląda praca na co dzień z dziećmi ze spektrum autyzmu, jak możemy wspólnie się komunikować, by umieć wzajemnie się dostrzegać.

Później będziemy mieli możliwość uczestniczenia w ciekawym wykładzie na temat „Hormony i typy graczy”, który poprowadzi doświadczony game-developer Marcin Koszów. Sądzimy, że będzie to dobra okazja dla osób zainteresowanych psychologią i game designem, by poznać tajniki oddziaływania gry na szeroko pojęte emocje.

Kto zapraszamy?

Wydarzenie adresujemy do szerokiego grona osób zaciekawionych tematem, a w szczególności terapeutów, pedagogów, nauczycieli, rodziców, twórców gier, studentów informatyki i psychologii!

Do zobaczenia!

Zespół Psychogry

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *