Pobierz grę Psychogra: Teoria Umysłu

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za przystąpienie do projektu społecznego „Psychogra”.
Na Państwa ręce składamy grę terapeutyczną pt. „Psychogra: Teoria Umysłu”.  Gra ta jest całkowicie darmowa, stworzyliśmy ją jako wolontariusze, realizując ogólnopolski projekt „Zwolnieni z teorii”.

Jest ona adresowana do osób, które mają problem z identyfikowaniem i prawidłowym odczytywaniem emocji oraz sytuacji społecznych. Celem jest doskonalenie umiejętności potrzebnych do rozwijania teorii umysłu. Mamy nadzieję, że proponowana aplikacja będzie pomocna w Państwa pracy terapeutycznej. Będziemy wdzięczni za odesłanie informacji zwrotnych (do 18.05.2018 do godz. 17:00) w postaci formularza oraz ankiety internetowej. Prosimy o pobranie formularza, wydrukowanie i wypełnienie go oraz przesłanie jego skanu lub zdjęcia na adres info@psychogra.pl

Bardzo nam zależy na uzyskaniu od Państwa informacji zwotnej, aby móc ulepszyć naszą grę i przyszłe produkty.
Gra jest we wczesnej fazie testów, więc mają Państwo realny wpływ na rozwój gry. Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Do ściągnięcia gry wymagana jest zgoda na przesłanie formularza podsumowującego do dnia 12. maja 2018.

Zalecamy, aby osoba autystyczna wykonywała ćwiczenia z terapeutą lub opiekunem. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym, ale przed użyciem należy skonsultować się z terapeutą, który stwierdzi, czy gra jest odpowiednia dla dziecka. Za wszelkie szkody nie odpowiadamy, gdyż gry używają Państwo na własną odpowiedzialność.

Aplikacja wykonana jest w pastelowych kolorach, na razie w grze nie ma dźwięków, ale pojawią się przy aktualizacji.

Ankieta jest dostępna pod adresem: http://psychogra.pl/ptu-ankieta
Formularz dla placówek przedszkolnych: Formularz podsumowujący placówka (Word DOCX)

Instrukcja do gry: Instrukcja (PDF)

Korzystając z tej strony akceptują Państwo Regulamin Serwisu (link)

Dane osobowe są zbierane w celu kontaktowania się z Państwem w sprawie ewaluacji gry, o której mowa powyżej, informowania o nowych wersjach gry oraz współpracy przy tworzeniu gry.
Dane osobowe są przetwarzane przez członków grupy Psychogra reprezentowanej przez Konrada Korzec. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia tych danych.

Pobierz PTU
Na email wyślemy informację o aktualizacjach gry i możliwościach współpracy oraz przypomnimy o przesłaniu nam oceny gry.

Placówki terapeutyczne, przedszkola itp. organizacje prosimy o przesłanie formularza (do 15.05 do 11:00) z liczbą dzieci, które skorzystały z gry na adres info@psychogra.pl.

Sreeny z gry