Organizatorzy

Jesteśmy grupą znajomych, pracujemy w branżach związanych z technologią oraz psychologią. Prywatnie lubimy grać w gry komputerowe i planszowe. Postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenia zawodowe i zainteresowania, żeby zorganizować wydarzenie, gdzie będzie można nawiązać nowe znajomości, spędzić czas dając upust swojej kreatywności i stworzyć dzieło, które będzie potem używane i rozwijane. Mamy nadzieję, że wydarzenie Game Jam „Gra o Słoń” pozwoli zbudować społeczność osób zainteresowanych tworzeniem gier i aplikacji użytecznych w działaniach z zakresu psychologii, terapii i rozwoju osobistego oraz wpływem gier komputerowych i Internetu na nasze życie.

Konrad Korzec

Inżynier oprogramowania. Zajmuje się modernizacją małych i średnich przedsiębiorstw oraz wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych poprzez www.modernizacjafirm.pl. Zainteresowany wpływem gier komputerowych na psychikę i użytecznością technologii w życiu codziennym. Lubi improwizacje teatralne, squasha oraz gry komputerowe.

Martyna Cygoń

Psycholożka i psychoterapeutka. Założycielka Pracowni Terapii i Rozwoju www.pracowniaterapii.com.pl. Prowadzi psychoterapię dorosłych, dzieci i młodzieży, warsztaty dla rodziców i rozwojowe. W placówkach oświatowych prowadzi terapię psychologiczną dzieci z zaburzeniami rozwojowymi w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W wolnych chwilach spędza czas z ludźmi, oddaje się improwizacjom kontaktowym, czyta książki i gra w Wiedźmina.

Katarzyna Puczyńska

Psycholog, psychoterapeutka. Pracuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii i Niepublicznej Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Współpracuje z placówkami edukacyjnymi zajmując się terapią psychologiczną deficytów poznawczych dzieci z niepełnosprawnością w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Gra w planszówki, hoduje rośliny, lubi spędzać czas wśród natury.

Agata Stokłosa

Psycholożka, terapeutka dzieci z deficytami poznawczymi. Pracuje w Niepublicznym Przedszkolu i Szkole Integracyjnej Mokronosek. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci z niepełnosprawnością i pracuje w grupie jakie nauczyciel wspomagający dzieci ze specjalnymi potrzebami oraz prowadzi zajęcia języka angielskiego. Lubi spędzać czas przy grach planszowych i jeździć na koncerty.